Design a ergonomie

RAy3

I když věnujeme velké množství energie do toho, aby naše zařízení svými parametry patřila na technologickou špičku, nezapomínáme ani na to, že jejich uživateli jsou vždy konkrétní lidé.

Víme, že povedený produkt musí nejen dobře vypadat, ale zejména odpovídat tomu, jak s nimi naši uživatelé skutečně pracují. Naše zařízení nejsou instalována v aseptických laboratořích ale na velmi exponovaných místech v nejrůznějších klimatických podmínkách – na telekomunikačních stožárech, v poušti, za polárním kruhem. Každý prvek, který usnadní technikovi zavěšeném v sedáku instalaci za ostrého větru, je důležitější než stovka marketingových hesel.

Snaha o výbornou ergonomií zdaleka nekončí jeho mechanickou stránkou – stejně tak důležité je konfigurační rozhraní či diagnostika. UI a UX našich zařízení jsou pro nás zásadním tématem.

Na návrhu konkrétních zařízení tak vždy úzce spolupracují designéři, konstrukční specialisté, vývojáři, programátoři. Jen tak může vzniknout produkt, který nejen že dobře vypadá, ale také skvěle slouží svému účelu.

About cech