Procesní inženýr elektrovýroby

V souvislosti s rozvojem našich aktivit a projektů hledáme nového kolegu na pozici "Procesní inženýr elektrovýroby".

Co Vás čeká

  • organizace přípravy výroby
  • koordinace dokončování vývojových projektů a začátku výrobního procesu
  • tvorba a optimalizace výrobních postupů elektrovýroby
  • zodpovědnost za strategii výrobního testování
  • spolupráce na zpracování a údržbě výrobní a servisní dokumentace

Co Vám nabízíme

  • fér přístup a dobrou firemní kulturu tvořenou 130 lidmi
  • profesionální produkty a příležitost hrát klíčovou roli při jejich vzniku
  • příležitost úzké spolupráce se špičkovými vývojáři
  • příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji
  • silné zázemí úspěšné a stabilní české společnosti
  • individuální přístup (dobré ohodnocení, nepeněžní benefity, pracovní podmínky)
  • práci na plný úvazek v Novém Městě na Moravě
  • možnost ubytování v místě pracoviště

Co očekáváme

  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • zkušenosti s procesy výroby a jejich organizací v elektro oblasti
  • znalost anglického jazyka
  • komunikativnost
  • samostatnost a schopnost sebeřízení
  • proaktivní přístup a chuť se rozvíjet

Co ještě oceníme

  • zkušenosti s vývojem HW a programováním

V případě zájmu o tuto pozici nás, prosím, kontaktujte na adrese jobs@racom.eu nebo použijte připravený dotazník.

Napište nám

Životopis:
Další:
Uchazeč o zaměstnání zasláním svých osobních údajů souhlasí s tím, že tyto údaje budou využívány oprávněnými pracovníky společnosti RACOM s.r.o. pro účely rozhodování o přijetí do zaměstnaneckého poměru. Tato data nebudou předávána třetím stranám. Data jsou automaticky vymazána po uplynutí dvou let od zaslání; mohou však být vymazána i dříve. Uchazeč má právo ověřit si, jaká data jsou o jeho osobě vedena a/nebo požádat o vymazání těchto údajů zasláním e-mailu s příslušnou žádostí na adresu jobs@racom.eu